Учениците от ПГ по транспорт – гр. Бургас, взели участие в националното състезание „Най-добър млад автомонтьор и водач на МПС“, бяха официално отличени от регионалното представителство на Volvo .
Наградите връчи Димитър Джамбазов – мениджър в представителството и горд възпитаник на гимназията. Събитието бе белязано от силна емоционална нишка, тъй като и неговият син е завършил същото учебно заведение, затвърждавайки традицията и доверието в качеството на обучението в ПГ по транспорт.
