Дворът на ПГ по транспорт – гр. Бургас светна с нова енергия! С много усмивки и висок дух се проведе инициатива за почистване на училищния район.
Специални благодарности на инж. Красимир Стоянов, който беше двигателят на днешното събитие. Със своя личен пример и неуморна работа, той ни напомни, че промяната започва от всеки един от нас.
Благодарим и на всички ученици и колеги, които се включиха с хъс! Подобрихме не само средата, в която учим и работим, но и показахме, че сме истински екип.
